زمان جاري : سه شنبه 28 فروردین 1403 - 1:16 قبل از ظهر
نام کاربري : پسورد : يا عضويت | رمز عبور را فراموش کردمقوانین انجمن
اهداف و قوانین انجمن ساروج

سایت ساروج با هدف ایجاد محیطی علمی،آموزشی، اطلاع رسانی جامع و فضایی تفریحی تاسیس و راه اندازی شده است.

1. رعایت قوانین جرائم رایانه ای ( فهرست مصاديق محتوای مجرمانه)
انجمن شفا سایتی ایرانی است که بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت دارد ، بنابراین شما نباید فعالیتی برخلاف قوانین جرائم رایانه ای داشته باشید.(مشاهده قوانین جرائم رایانه ای)،این قانون تحت تاثیر مستقیم قانون جرائم رایانه ای بوده و هرگونه ماده و بند موجود در قوانین جرائم رایانه ای ، جزئی از قوانین
سایت ساروج محسوب میگردند.

2. استهزا و تمسخر اعتقادات اسلامی
هرگونه محتوایی که برای استهزا و تمسخر اعتقادات ،باورها و موازین اسلامی ارسال شود به هر نحوی ممنوع است و در صورت نیاز آی پی فرد خاطی در اختیار مراجع قاونی قرار داده می شود

3. جملات رکیک و موهن درسایت
بکارگیری کلمات و جملات رکیک و موهن در گفتگوها و تمام بخش ها و همچنین خطاب به کاربران و مدیران انجمن ساروج ممنوع است.

4. دعوت به نارضایتی و بی نظمی
دعوت به اعتصابات کاربری و سعی در ایجاد نارضایتی گروهی و ایجاد بی نظمی و همچنین دعوت از کاربران به دیگر سایت ها ، به هر شکلی ممنوع بوده و انجمن ساروج حق محرومیت کاربر متخلف را خواهد داشت.

5. ممنوعیت فعالیت پورنو و غیراخلاقی (تصویر/صوت/فیلم/متن/نرم افزار)
هرگونه تصویر پورنو ، برهنه و نیمه برهنه و دربر دارنده مسائل وابسته به روابط جنسی در قالب عکس ، تصویر شخصی ، آواتار ، تصاویر موجود در امضاء ، و تصاویر ارسالی توسط کاربران به عنوان تصاویر دیگران یا تصویر شخصی تخلف محسوب گردیده و محرومیت دائمی کاربر را در پی خواهد داشت. هرگونه فعالیت در زمینه پورنو شامل صوت ،متن ، داستان نیز ممنوع است.

6. ممنوعیت تبلیغات و تبلیغ دیگر سایت ها
ارسال تبلیغات تجاری و تبلیغ دیگر سایت ها از طریق بخش عمومی سایت و یا پیام خصوصی ممنوع میباشد، مگر در بخشی مانند سیستم آگهی انجمن شفا و یا در بخش هایی که به صراحت به این منظور درنظر گرفته شده است.

7. انتشار اطلاعات خصوصی دیگران
منتشر نمودن تصاویر و اطلاعات خصوصی افراد در سایت به سرعت و بدون هرگونه اخطار یا تذکر با واکنش مدیران سایت روبرو خواهد شد و کاربر متخلف بطور دائم محروم از فعالیت میگردد و به مراجع قاونی معرفی خواهد شد ... (اطلاعات خصوصی همانند عکس/شماره تلفن/آدرس/و از این دست موارد)

8. انتشار راه های دور زدن فیلترینگ
انتشار و یا ترویج دور زدن فیلترینگ ، معرفی VPN و یا سرویس هایی که جهت دور زدن سیستم فیلترینگ مورد استفاده قرار میگیرد ممنوع میباشد و درصورت مشاهده مطالب مربوط حذف و به کاربر اخطار داده میشود (10 اخطار = اخراج دائمی کاربر)

9. ایجاد مزاحمت شخصی و ناخواسته
ایجاد مزاحمت برای کاربران به هر نحوی از حمله در محیط عمومی ، پروفایل کاربری و پیام خصوصی ممنوع است، و در صورت مشاهده و یا دریافت گزارش ،کاربر خاطی از فعالیت محدود و یا محروم میگردد.

10. احترام به کاربران ومدیران
شما بایستی در تمامی مراحل فعالیت خود نسبت دیگر اعضاي انجمن شفا ، از جمله کاربران و مدیران احترام بگذارید و از هرگونه پرخاشگری ،بی احترامی و ناسزاگویی دوری کنید، در غیراینصورت با تذکر مدیران روبرو خواهید شد.

*نسبت دادن اتهامات توهین آمیز به اعضاء انجمن ساروج ممنوع است.
انجمن ساروج ، سایتی کاربر محور است ، محتوای انجمن ساروج به طور کامل(%100) توسط کاربران ساخته میشود و هیچگونه مسئولیتی بواسطه فعالیت کاربران متوجه انجمن ساروج را بر عهده دارد.
_________________________________________