دکوراسیون چوبی در آشپزخانه

دکوراسیون چوبی از جمله دوست داشتنی ترین ایده ها برای دکوراسیون داخلی محسوب می شود. اما شاید تنوع و کاربردهای گوناگون آن، انتخاب را برایمان سخت کرده باشد.
از آن جایی که صنعت تولید کابینت در دکوراسیون چوبی روز به روز در حال نوآوری و پیشرفت است، گروه سیلنوس وود نیز ازاین قافله عقب نمانده و در همین راستا شما را با ایده های نو و جدید دکوراسیون چوبی و کابینت چوبی آشنا می کند.
کابینت یکی مهم ترین عناصر آشپزخانه محسوب می شوند و به واسطه کاربردهای زیادی که دارد هم از لحاظ زیبایی و هم از لحاظ دوام و مقاومت از انواع مختلف و متفاوتی دارد.دکوراسیون چوبی و کابینتدکوراسیون چوبی در آشپزخانه تمام جزئیات و کلیات ظاهری از سقف تا کف آشپزخانه را شامل می شود.
تصاویری که مشاهده می کنید هریک نمایی از طراحی دکوراسیون چوبی آشپزخانه های مدرن و کلاسیک است.
یکی از شاخص های مهم در آشپزخانه با دکوراسیون چوبی وجود کابینت های بدون قاب و فریم است.
در نمای ظاهری این نوع کابینت ها از چهارچوب خبری نیست و تنها چیزی که دیده می شود مرز باریکی بین درب ها و کشو ها است.
کابینت های چوبی جدید که با این سبک طراحی و ساخته می شوند علاوه بر زیبایی بیشتر هزینه ی کمتری را در بر داشته و مقرون به صرفه تر هستند.
تطبیق رنگ کف پوش با رنگ کابینت و سبک دکوراسیون چوبی یکی از نکات ریز برای زیباتر شدن فضای این بخش از خانه است پس نمی توان بدون توجه به این نکات دکوراسیون چوبی بی نقصی طراحی کرد.
کابینت در دکوراسیون چوبی با متریال های خاص و متنوعی از جمله گلاس، ام دی اف ، چوب و … طراحی و تولید می شود.
استفاده از چوب در طراحی داخلی آشپزخانه، ایده ای زیبا و مدرن برای مشکل پسندان است. استفاده از چوب در دیوارها و آشپزخانه باعث می شود، این مکان لوکس تر از قبل به نظر برسد.
شما می توانید با توجه به ویژگی های دکوراسیون چوبی آشپزخانه ، سلیقه شخصی و در نهایت مشاوره با کارشناسان سیلنوس وود یکی از این طرح های کابینت چوبی را انتخاب کنید.


اگر بخواهیم به طور خاص کابینت های چوبی را بررسی نماییم می توانیم آن ها را به دو دسته ی کلی تقسیم کنیم :
1. کابینت چوبی کلاسیک
2. کابینت چوبی مدرن