دانلود بازی Resident Evil Revelations 2 Episode 3

نیاز به جذب نویسنده

خوش آمدید

ما برای ارتقای سطح علمی سایت نیاز به چند نویسنده در رشته های دانشگاهی (همه رشته ها) داریم لذا از کسانی که تمایل دارند از طریق سایت یا از طریق تلگرام به ایدی safari_ums17@  تماس حاصل بفرمایید.

با تشکر

دانلود بازی Resident Evil Revelations 2 Episode 3
تعداد بازديد : 2630

دانلود بازی Resident Evil Revelations 2 Episode 3

 

 

دانلود بازی Resident Evil Revelations 2 Episode 3

 

دانلود بازی Resident Evil Revelations 2 Episode 3

 

همانطور که می دانید بازی Resident Evil Revelations 2 از سری بازی های ماجراجویی ترسناک است که قتل های زیادی در آن به صورت بسیار فجیع اتفاق می افتد. این بازی را می توانید هم تک نفره و هم به صورت گروهی با دوستانتان انجام دهید. اگر این بازی را دو نفره انجام دهید مهیج تر و سرگرم کننده تر می شود.


اگر پیگیر اپیزود اول این نسخه بوده اید می دانید که دو دختر به نام های Claire و Moira ربوده شدند که در اپیزود جدید شما باید به دنبال آنها بگردید و آنها را نجات دهید. در این بازی شما نقش یک دختر بسیار باهوش به نام Natalia (ناتالیا) را ایفا می کنید. البته در این بازی چند کاراکتر دیگر هم وجود دارد که می توانید نقش آنها را نیز بازی کنید. مثلا می توانید نقش Barry را برگزینید.  تیم Barry و Natalia  تیم بسیار خوبی هستند. این دو، در شرایط حساس و خطرناک، بسیار زیرک و باهوش عمل می کنند.
شما برای نجات Claire و Moira باید به دالان ها تنگ و تاریک بروید و در این بین با دشمنان عجیب و غریبی مبارزه کنید. آنها موجودات ریز جثه، اما قوی هستند که هر کدام با سلاحی متفاوت به شما حمله می کنند. البته قدرت و سلاح های آنها محدود است. این بدان معنی است که آنها فقط از یک سلاح می توانند استفاده کنند اما شما برای از بین بردن آنها می توانید از چند سلاح استفاده کنید. شما هم سلاح هایی در اختیار دارید و با مهارت های منحصر به فردتان می توانید از عهده ی آنها برآیید. بنابر شرایط موجود و بنابر دشمن مورد نظر می توانید سلاح خاصی را انتخاب کنید یا در مواقع لزوم آن را عوض کنید و از سلاح جایگزین استفاده کنید. این نکته در مورد کاراکترهای بازی نیز صدق می کند. مثلا شما تشخیص می دهید که در موقعیتی خاص کاراکتر انتخابی شما باید عوض شود و جایگزین مناسبی برای آن موقعیت اتخاذ شود.


در جریان این بازی باید معماهای زیادی را حل کنید و سرنخ هایی را پیدا کنید تا شما را به سمت Claire و Moira هدایت کند. هیولاهای بزرگی این دو را اسیر کرده اند و مراقب آنها هستند تا فرار نکنند و یا کسی آنها را فراری ندهد. هیولاهای این بازی نسبت به Resident Evil 5/Resident Evil 6 متنوع تر و تعدادشان نیز کمی بیشتر است. این بازی یکی از گرافیکی ترین بازی های حال حاضر است. طوریکه احساس می کنید در موقعیت های حساس بازی حضور دارید و ترس و وحشت به سراغتان می آید.


با پیشرفت در بازی و کشتن هیولاهای کوچک و بزرگ، سلاح های جدیدی در اختیارتان قرارداده می شود. سلاح های سرو و گرم متنوعی در این بازی وجود دارد و هر کدام در شرایط مناسبش استفاده می شود. نکته ای که باید ذکر شود و واقعا به کارتان می آید این است که این بازی چک پوینت دارد. جاهای خاصی از بازی وجود دارد که وقتی به آن مکان ها رسیدید می توانید بازی را ذخیره یا Save کنید.

 

 

Resident Evil Revelations 2 Episode 3 4 دانلود بازی Resident Evil Revelations 2 Episode 3 Resident Evil Revelations 2 Episode 3 5 دانلود بازی Resident Evil Revelations 2 Episode 3 Resident Evil Revelations 2 Episode 3 2 دانلود بازی Resident Evil Revelations 2 Episode 3 Resident Evil Revelations 2 Episode 3 3 دانلود بازی Resident Evil Revelations 2 Episode 3

 

 

 

 

لینک های دانلود :

Download دانلود پارت 1 – 1 گیگابایت

Download دانلود پارت 2 – 1 گیگابایت

Download دانلود پارت 3 – 1 گیگابایت

Download دانلود پارت 4 – 1 گیگابایت

Download دانلود پارت 5 – 1 گیگابایت

Download دانلود پارت 6 – 1 گیگابایت

Download دانلود پارت 7 – 1 گیگابایت

Download دانلود پارت 8 – 1 گیگابایت

Download دانلود پارت 9 – 1 گیگابایت

Download دانلود پارت 10 – 73 مگابایت

Download دانلود کرک بازی به صورت جدا – 15 مگابایت

 

 

Information دانلود نسخه BlackBox :

Download دانلود پارت 1 – 1 گیگابایت

Download دانلود پارت 2 – 292 مگابایت

Password رمز فایل : www.novadl.com

مطالب مرتبط
بخش نظرات این مطلب
کد امنیتی رفرش
 کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید